ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

Pierwszym gościem Fashion Thinking w ramach tegorocznego Łódź Young Fashion będzie Rafał Michalak – ceniony projektant mody, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, połowa niezwykłego duetu MMC! 

Stawiając czoła obecnej sytuacji, podjęliśmy decyzję o realizacji wydarzenia w przestrzeni online, wykorzystując internet jako płaszczyznę współpracy i otwartej wymiany myśli. Konkursy – Galę Dyplomową Instytutu Ubioru, Złotą Nitkę oraz Łódź Young Fashion Award – w tym roku zastąpi wydarzenie Fashion Thinking.

EMOCJE, WOLNOŚĆ, METROPOLIA... Tematy przewodnie konkursu międzynarodowego to impuls dla kreatywności, której skala co roku nas zaskakuje. W ciągu trzech dotychczasowych edycji na wybiegu Centrum Promocji Mody zaprezentowaliśmy kilkadziesiąt znakomitych kolekcji stworzonych przez projektantów z całego świata. Zobaczcie, jak moda spod znaku awangardy podbijała serca publiczności gal „Łódź Young Fashion Award”!

BRA Day, czyli Dzień Informacji o Rekonstrukcjach Piersi, towarzyszy Łódź Young Fashion od samego początku. Każda Gala BRA Day to wydarzenie łączące świat medycyny z modą, sztuką, filmem, teatrem, fotografią i muzyką. Na wybiegu królują kobiety doświadczone chorobą nowotworową piersi. Występ w roli modelek i możliwość współpracy z uznanymi projektantami to dla nich wielka przygoda i często początek nowego etapu w życiu. Zobaczcie najważniejsze momenty trzech ostatnich gal BRA Day.

Najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych projektantów przystanął tylko na chwilę, żeby w przyszłym roku zabłysnąć pełnym blaskiem! Dla tych, którzy tęsknią za naszymi pokazami, gronem znakomitych jurorów i kolekcjami najlepszych polskich projektantów, mamy kolejne wspomnienie. Przed Wami trzy ostatnie gale finałowe Złotej Nitki!

Gala Dyplomowa – święto dyplomantów ubioru Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi – od 2017 roku odbywa się pod szyldem Łódź Young Fashion. Emocje przygotowań, chwile niepewności i voila! Co roku pokazujemy światu najbardziej spektakularne pokazy kolekcji dyplomowych.

30 listopada 2020 (poniedziałek), godz. 17.00
7 grudnia 2020 (poniedziałek), godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy na dwa spotkania online z ekspertkami firmy Bluerank – agencji marketingowej o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży marketingu internetowego.  Webinar pt. "Budowa marki" odbędzie się dwukrotnie – 30 listopada 2020 oraz 7 grudnia 2020.

W ramach patronatu, którym wydarzenie Łódź Young Fashion objęło cykl webinarów przygotowanych przez Fundację Kolorowo, serdecznie zapraszamy na spotkanie z światowej klasy reżyserem pokazów mody Waldkiem Szymkowiakiem. 

W ramach patronatu, którym wydarzenie Łódź Young Fashion objęło cykl webinarów przygotowanych przez Fundację Kolorowo, serdecznie zapraszamy na spotkanie z projektantką mody Natashą Pavluchenko.

W ostatnim czasie koronawirus zdominował wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając nas na próbę. 24 października planowaliśmy zrealizować „The Future of Fashion”, debatę poświęconą przyszłości mody. By ta przyszłość była bezpieczna, w trosce o naszych panelistów i pracowników, postanowiliśmy zrealizować wydarzenie w późniejszym terminie, uzupełniając program tegorocznej edycji Łódź Young Fashion o wiele nowych elementów. Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych! 

Zespół Łódź Young Fashion