ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

Aktualności

W ostatnim czasie koronawirus zdominował wszystkie dziedziny naszego życia, wystawiając nas na próbę. 24 października planowaliśmy zrealizować „The Future of Fashion”, debatę poświęconą przyszłości mody. By ta przyszłość była bezpieczna, w trosce o naszych panelistów i pracowników, postanowiliśmy zrealizować wydarzenie w późniejszym terminie, uzupełniając program tegorocznej edycji Łódź Young Fashion o wiele nowych elementów. Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych! 

Zespół Łódź Young Fashion

Data: 16.11.2020 (poniedziałek), godz. 17.00

Zakupy w sieci, w dobie wszechobecnego internetu, stały się codziennością. Jak zatem wyróżnić się z grona modowych marek i trafić z ofertą do wybranej grupy docelowej? Jednym z narzędzi jest marketplace. I choć jego nazwa nie brzmi znajomo, towarzyszy on użytkownikom w podejmowaniu decyzji zakupowych. Czas poznać jego rodzaje, a przede wszystkim – skuteczność w promocji oferty fashion.

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Pięć dekad. Jubileuszowa wystawa prac studentów Pracowni Projektowania Ubioru Dzianego”, która prezentowana jest w Galerii Hol w dniach 6 – 28 października 2020 r.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „The Future of Fashion”. Wydarzenie będące połączeniem panelu dyskusyjnego, wydarzenia modowego i artystycznego stanowić będzie najważniejszy element czwartej edycji Łódź Young Fashion. 

Miło nam poinformować, że październiku odbędzie się czwarta edycja Łódź Young Fashion. 

Wybuch pandemii doprowadził do odwołania na całym świecie wielu wydarzeń artystycznych, w tym pokazów mody. Najlepszym rozwiązaniem w obecnej sytuacji jest przeniesienie sfery kreacji do rzeczywistości wirtualnej. Dlatego też, stawiając czoła obecnej sytuacji, realizujemy Łódź Young Fashion 2020 w przestrzeni online, wykorzystując internet jako płaszczyznę współpracy i otwartej wymiany myśli.

ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje