ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

PARTNER
lodz kreuje

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „The Future of Fashion”. Wydarzenie będące połączeniem panelu dyskusyjnego, wydarzenia modowego i artystycznego stanowić będzie najważniejszy element czwartej edycji Łódź Young Fashion. 

Bohaterką spotkania będzie moda i jej przyszłość. Jak będzie wyglądać świat mody w czasach po pandemii? Czy będzie inny niż ten, który znaliśmy dotąd? Jak zmienią się oczekiwania i potrzeby klientów? O tym wszystkim porozmawiają zaproszeni przez nas goście: czołowi polscy i zagraniczni przedstawiciele branży mody, w tym m.in. jeden z topowych polskich projektantów, znana reżyser pokazów, fotograf realizująca sesje modowe online czy reprezentant jednej z największych polskich marek odzieżowych. Zderzenie ich odmiennych doświadczeń i perspektyw zbuduje świetną atmosferę dla wymiany myśli, którą śledzić będzie publiczność zgromadzona online. 

Organizatorem „The Future of Fashion” jest Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi. Wydarzenie transmitowane będzie online na stronie www.lodzyoungfashion.com oraz w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy!