ORGANIZATOR
asp


pola designu

PARTNER GŁÓWNY
lodz kreuje

PARTNER
lodz kreuje

Data: 16.11.2020 (poniedziałek), godz. 17.00

Zakupy w sieci, w dobie wszechobecnego internetu, stały się codziennością. Jak zatem wyróżnić się z grona modowych marek i trafić z ofertą do wybranej grupy docelowej? Jednym z narzędzi jest marketplace. I choć jego nazwa nie brzmi znajomo, towarzyszy on użytkownikom w podejmowaniu decyzji zakupowych. Czas poznać jego rodzaje, a przede wszystkim – skuteczność w promocji oferty fashion.

Prowadzące: 

Marta Kaleta-Domaradzka 
Koordynator ds. brandu i komunikacji w Grupie Domodi

Od 2011 roku związana z marketingiem i PR. Przez 7 lat po stronie agencyjnej, gdzie pracowała dla największych marek w kraju. Skutecznie realizowała działania m.in. dla branży FMCG, fashion, homedecor, beauty, gaming czy finanse. Od drugiej połowy 2018 roku w domodi.pl, gdzie łączy dwie swoje największe pasje: marketing oraz modę.

Martyna Głowińska
Marketing i PR Manager w Grupie Domodi

Odpowiada za strategie wizerunkowe platformy Domodi, Allani oraz Homebook. Od blisko dekady związana z marketingiem i public relations, przede wszystkim w branży fashion, beauty oraz homedecor. W swojej pracy poszukuje rozwiązań, które jednocześnie pozwalają osiągać cele biznesowe, jak i odpowiadać na realne potrzeby użytkowników.