2017-10-11
HOME

18 października 2017 r. (środa)

 

spinaczHarmonogram dnia 18 października 2017

 

KONFERENCJA PRASOWA

12.00

Konferencja prasowa otwierająca Łódź Young Fashion
miejsce: Centrum Promocji Mody ASP Łódź

 

WARSZTATY

11.00–13.00

Rysunek żurnalowy,
prowadzący – Jacek Gmach,
miejsce: czytelnia czasopism (II piętro Centrum Nauki i Sztuki ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

11.00–15.30

Fashion prinTEXTILE,
prowadzący – specjaliści z firmy API.PL Sp. z o.o.,
miejsce: hol przed biblioteką (parter Centrum Nauki i Sztuki ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

12.00–13.00

Obrazy malowane żakardem,
prowadzący – dr hab. inż. Marcin Barburski i dr inż. Aleksandra Rutkowska,

miejsce: Hala maszyn w budynku IFE (Politechnika Łódzka, Instytut Architektury Tekstyliów, ul. Żeromskiego 116)

14.00–18.00

Warsztaty fotograficzne „Portret w modzie, moda w portrecie”,
prowadząca – Monika Szałek,
miejsce: studio fotograficzne (I piętro Centrum Promocji Mody ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

14.00-17.00

Warsztaty dziennikarstwa modowego „Trendy – wybieg kontra rzeczywistość”,
prowadzący – Marcin Świderek,
miejsce: czytelnia czasopism (II piętro Centrum Nauki i Sztuki ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

 

WYKŁADY

12.00–13.00

Innowacyjne struktury włókiennicze,
prowadzący – I. Krawczyńska, A. Pinar, J. Lenartowska,
miejsce: namiot (ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

13.00–15.00

Biżuteria „Proces projektowy – subiektywnie”,
prowadzące – Kasia Bukowska, Magda Dąbrowska,
miejsce: namiot (ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

16.00–17.00

Telšiai School of Contemporary Jewellery: Individual Approach to Oneself, the World and Art,
prowadząca – Laima Kairene, wykład w języku angielskim,

miejsce: namiot (ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

 

PROJEKCJE FILMÓW

17.00-19.30

Projekcje filmów Wytwórni Filmów Oświatowych
Film: Saint Laurent
miejsce: Muzeum Kinematografii (Łódź, plac Zwycięstwa 1)

17.30-19.00

Projekcje filmów dokumentalnych o tematyce modowej.
miejsce: namiot (ASP Łódź, ul. Wojska Polskiego 121)

 

GALA

20.00-22.00

Gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „ZŁOTA NITKA”
miejsce: aula Centrum Promocji Mody ASP Łódź 

 


 

WYSTAWY

Tytuł: Differences/analogies
Czas trwania: 18.10.17–28.10.17
Wernisaż: 19 października 2017 r., godz. 19.00
Galeria Hol (ul. Wojska Polskiego 121, CNiS-CPM, parter, korytarz)

Tytuł: Sztuka w akcesoriach
Czas trwania: 18.10.17–28.10.17

Wernisaż: 19 października 2017 r., godz. 19.00
Galeria Hol (ul. Wojska Polskiego 121, CNiS-CPM, parter, korytarz)

Tytuł: TO JA
Czas trwania: 18.10.17–28.10.17

Wernisaż: 19 października 2017 r., godz. 19.00
Galeria Hol (ul. Wojska Polskiego 121, CNiS-CPM, parter, korytarz)

Tytuł: Gala Dyplomowa 2017
Czas trwania: 18.10.17–07.11.17

Galeria Look (ul. Wojska Polskiego 121, CPM, II piętro, korytarz)

Tytuł: Moda, tkanina, retrospekcja
Czas trwania: 16.10.17–30.10.17

Galeria LEKTORIUM (ul. Wojska Polskiego 121, CNiS, czytelnia główna Biblioteki)

Tytuł: Softly touched
Czas trwania: 19.10.17-31.10.17

Wernisaż: 19 października 2017 r., godz. 13.00
Galeria OdNowa (ul. Wojska Polskiego 121, pawilon E, II piętro, sala 261)

Tytuł: Kursy mistrzowskie Tomasza Ossolińskiego – realizacje studenckie
Wernisaż: 19 października 2017, godz. 16.00

Galeria Domu Literatury (Łódź, ul. Roosevelta 17)

 


 

UWAGI

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com 
W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. 

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę oraz dokładną lokalizację warsztatu. 

 
zamknij