2017-10-20
HOME

Bra Day 2017

W piątek 20 października odbyła się uroczysta Gala BRA Day. 37 wspaniałych Kobiet z doświadczeniem choroby nowotworowej piersi wystąpiło w roli modelek, prezentując kolekcje Violi Piekut, Moove, MMC oraz bileliznę Doroty Salskiej oraz marki Lupo Line. Panie wystąpiły też w pokazie filmowym, wystylizowane na bohaterki znane z kina.

To był wyjątkowy wieczór, pełen emocji, wzruszeń i wyjątkowo pozytywnej energii.
Pacjentki Wojewódzkiego Wielospecjslistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi pokazały na wybiegu, co to znaczy prawdziwa kobiecość, czar, zmysłowość i klasa.

Podczas Gali odbyła się aukcja charytatywna, dochód z której przeznaczony zostanie na działania prowadzone przez Fundację Pełną Piersią na Rzecz Rozwoju Rekonstrukcji Piersi - bo głównym celem BRA Day, jest właśnie szerzenie idei rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii.

BRA Day w Polsce obchodzony był po raz czwarty. W tym roku powołano Kapitułę BRA Day Polska, która przyznała tytuł Przyjaciela BRA Day, wraz ze specjalnie na tę okazję przygotowaną statuetką, członkom zespołu Blue Cafe. Zespół uświetnił wieczór specjalnym,akustycznym koncertem.

zamknij