2017-07-19
HOME

Łukasz Jemioł

Minimalizm, prostota i niewymuszona elegancja to cechy wspólne wszystkich kolekcji Łukasza Jemioła.

Jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych projektantów w Polsce. Od debiutu w 2005 roku ubrania jego projektu zyskały miano symbolu dobrego stylu życia oraz dbałości o detale, podbijając serca klientek, a także wielu gwiazd, z którymi projektant współpracuje na co dzień, tworząc kreacje na czerwony dywan oraz przed kamery.

Wysokiej jakości materiały, ręczne wykończenia, hafty to odniesienia do tradycji wielkiego krawiectwa, a zarazem wizytówka kolekcji projektanta.

Łukasz Jemioł tworzy obecnie dwie linie: Basic – charakteryzującą nowoczesny styl ludzi żyjących w dużym mieście oraz Premium – idealną dla miłośników ekskluzywnej elegancji.

Inspiracje do swoich kolekcji czerpie przede wszystkim z otaczającej go codzienności – nowych trendów w muzyce i sztuce oraz podróży.

Najważniejszym momentem w procesie tworzenia projektów jest dla niego wybór tkaniny.  Splot, struktura, deseń – to elementy, dzięki którym kolekcje Łukasza Jemioła nabierają niepowtarzalnego charakteru. Swoją wyjątkowość i ponadczasowość zawdzięczają połączeniu unikatowych faktur tkanin z czystością i wyrazistością kolorów.

zamknij