0000-00-00
HOME
NEWSLETTER zapisz

Marka Batiste Oficjalnym Kreatorem Fryzur i Partnerem Łódź Young Fashion 2017

Batiste, popularna marka suchych szamponów, została w tym roku kreatorem fryzur i partnerem Łódź Young Fashion 2017. O piękne włosy wszystkich modelek zadbają najlepsi fryzjerzy, którzy używać będą produktów z nowej linii do stylizacji Batiste Stylist.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, kultowa marka Batiste, dotychczas znana z suchych szamponów, wprowadziła na rynek ekskluzywną linię produktów do stylizacji włosów na sucho – Batiste Stylist.

Dzięki specjalnie opracowanej formule, Batiste Stylist pozwala na szybką i jak nigdy dotąd łatwą zmianę stylizacji każdej fryzury.
Zaletą produktów marki Batiste jest możliwość używania ich na sucho, co w znacznym stopniu skraca czas przygotowania każdej stylizacji fryzury.

Podobnie jak suche szampony, produkty do stylizacji nanosimy na suche włosy, a następnie zakręcamy, prostujemy lub nadajemy im teksturę i objętość.

Keratyna, olej Inca Inchi oraz witamina E, którymi zostały wzbogacone produkty z nowej linii do stylizacji, sprawią, że włosy zyskają wymarzony wygląd i jednocześnie pozostaną naturalne, lśniące i odżywione.

Podążając za modowymi trendami, w tym roku marka Batiste uczestniczy jako partner i oficjalny kreator fryzur Young Fashion 2017 jednej z ważniejszych imprez modowych organizowanych w Polsce.

Nowa linia Batiste Stylist powstała z myślą o nowościach oraz gorących trendach we fryzjerstwie, a produkty do stylizacji wykorzystane zostaną do kreacji fryzur podczas najbliższej edycji tej imprezy.

Lakier do włosów Batiste Hold Me Hairspray pozwoli na stworzenie i utrwalenie dynamicznej i zwiewnej fryzury, bez efektu tzw. sklejenia włosów, spray Batiste Texturizing Spray – idealny do warkoczy i stworzenia fal – nada włosom niezwykle modną i naturalną teksturę, natomiast Batiste Heat&Shine Spray doda blasku każdej fryzurze, przy okazji chroniąc ją przed szkodliwym promieniem UV oraz działaniem wysokich temperatur prostownicy i lokówki.

W nowej linii do stylizacji Batiste Stylist znajdują się również: lakier Oomph my locks XXL Hair Spray, który nie tylko mocno utrwali fryzurę, ale także doda jej do 40% objętości, spray przeciw puszeniu i elektryzowaniu się włosów Batiste Smooth It Frizz Tamer, spray i puder Batiste XXL Volume, które w kilka sekund nadadzą włosom wyjątkową objętość i plastyczność, możliwą do uzyskania do tej pory tylko podczas tapirowania.

zamknij