NEWSLETTER zapisz

Czym jest sukces w branży mody?

Prowadzący: Ula Wiszowata (Country Manager Miinto.pl oraz właścicielka portalu FashionBiznes.pl)

Data: 17 października 2018, godz. 10.00–12.00

Liczba osób: 30

Warsztaty mają pomóc odnaleźć właściwą ścieżkę kariery. Uczestnicy przeanalizują zalety i wady tworzenia start-upów, pracy w korporacji, czy też prowadzenia własnej marki. Podczas zajęć będzie można szlifować umiejętności autoprezentacji, doskonalić wizerunek oraz sposób komunikacji w rozmowie z potencjalnym pracodawcą czy kontrahentem.

Prowadząca warsztat – Ula Wiszowata, dziś jest country managerem skandynawskiej platformy sprzedażowej oraz redaktorem naczelnym jednego z najciekawszych portali w Polsce poruszających się w tematyce biznesu mody, a jeszcze niedawno analitykiem finansowym Chanel w Nowym Jorku. Jej międzynarodowe doświadczenie i zagraniczna perspektywa odzwierciedlają się charakterze portalu i jej działaniach, gdzie jasno i wyraźnie wyznacza nowy kierunek na rynku. Jej ulubionymi zagadnieniami jest employerbranding, komunikacja w modzie oraz edukacja z zakresu strategii sprzedaży i marketingu.

Dla „Fashion Biznes” korzysta przede wszystkim ze swojego ekonomicznego wykształcenia i przybliża sytuacje, które rozgrywają się na rynku i na giełdzie. Od zawsze fascynował ją temat HR-u, stąd pojawił się jej pomysł na autorski projekt #CareerMonday, za pośrednictwem którego chętnie edukuje branżę w tematyce jej zasobów i możliwości. Nic jednak nie sprawia jej takiej radości jak mentoring innych i udowadnianie, że nie ma rzeczy niemożliwych. „Sukces jest w zasięgu każdej ręki”.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij