NEWSLETTER zapisz

Detal, modelka, stylizacja. Na co zwrócić uwagę w fotografii modowej

Data: 17 października 2018 r. (środa), godz. 10.00–17.00 (zapisy zakończone)
18 października 2018 r. (czwartek), godz. 10.00–17.00 (zapisy zakończone)

Prowadzący: Monika Szałek

Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121

Liczba osób: 15

Kreatywny warsztat fotograficzny dla młodych projektantów mody prowadzony przez absolwentkę Warszawskiej Szkoły Filmowej, fotografkę gwiazd Monikę Szałek. W trakcie warsztatu będzie można poznać zasady wykonywania sesji modowej i portretowej, dowiemy się m.in., co to jest lookbook i edytorial, oraz porozmawiamy o aparatach i obiektywach. Będzie można przyjrzeć się, jak wygląda praca z modelką i stylistką, a na koniec uczestnicy warsztatu wykonają spontaniczną sesję zdjęciową.

***

Monika Szałek – fotografka, artystka, pasjonat, osoba zafascynowana ludźmi, twarzami, życiem ale zawsze z człowiekiem na pierwszym planie. Po ukończeniu trzydziestki pokazała, że swoje życie można zmienić w dowolnym momencie, kiedy tylko ma się napędzającą do działania pasję i wiarę w siebie. Magister Filologii Polskiej Uniwersytetu Łódzkiego, oraz absolwentka Wydziału Fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od dziesięciu lat oddaje się wyłącznie fotografowaniu. Na jej sesjach zawsze jest wesoło i energetycznie a każda fotografowana osoba czuje się jak gwiazda. Ma na koncie kilka wystaw, ponad 70 okładek magazynów oraz kilka zilustrowanych fotografiami książek. Najczęściej portretuje polskich twórców, opowiada zdjęciami historie, które są uzupełnianiem wywiadów. Świetnie fotografuje modę. Lubi pracować z dziećmi wykonując ich emocjonalne portrety.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij