NEWSLETTER zapisz

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy

Prowadzący: Bogusia Jarzębowska, doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje

Data: 20 października 2018, godz. 10.00–12.00

Liczba osób: 50

Miejsce: sala kina 3D w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121)

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się, jak wykorzystać internet do rozwoju swojej firmy. W czasie zajęć przedstawimy narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokażemy również rozwiązania, za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Bogusia Jarzębowska – ukończyła socjologię na Uniwersytecie Łódzkim. Od ponad 5 lat wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu marketingu internetowego, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi i technik SEO i SEM. Wcześniej jako dyrektor wydawniczy nadzorowała pracę grafików i redaktorów. Zajmowała się dziennikarstwem, sprzedażą reklam do lokalnego tygodnika i portalu internetowego. Od kwietnia 2017 roku jest doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje dla Firm. Prywatnie – wielka miłośniczka turystyki kulinarnej.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij