NEWSLETTER zapisz

Let’s wear paintings!

Prowadzący: Mateusz Suda

Data warsztatu: 20 października 2018, godz. 14.00–16.30 (zapisy zakończone)

Liczba osób: 18

Miejsce: Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121)

Celem zajęć jest rozwinięcie wyobraźni odbiorców i przedstawienie uczestnikom interdyscyplinarnego podejścia do kreatywnego zastosowania ilustracji na rynku mody. Działania te mają za zadanie przygotowanie uczestników do kreatywnego wykorzystywania ilustracji na rynku odzieżowym.

Zajęcia mają przygotować młodych artystów do procesu tworzenia ilustracji dla klienta komercyjnego. Każdy z uczestników będzie musiał wykazać się kreatywnie odpowiednio do danego tematu i przekształcić go w projekt przystosowany do sprzedaży.

Podczas warsztatu prowadzący opowie o przykładach współpracy artystów z domami mody oraz o tym, w jaki sposób można odnaleźć się kreatywnie w tym biznesie, nie zatracając swojego własnego stylu.

Warsztaty wspiera marka RESERVED, która udostępniła swoje ubrania. Z wybranych elementów garderoby grupa uczestników przygotuje spójną kolekcję, a efektem finalnym będzie prezentacja najlepszych prac.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij