NEWSLETTER zapisz

Podrabianie, imitacja, inspiracja – naruszenia w świecie mody

Prowadzący: Wioletta Kulińska, Natalia Dulkowska

Data: 18 października 2018, godz. 15.00–17.00

Liczba osób: 50

Miejsce: sala kina 3D w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121)

Budowa własnej marki modowej to duże wyzwanie, dlatego już na początku warto zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie. Logo, nazwa marki i przede wszystkim wzory ubrań – wszystkie te elementy mogą być przedmiotem naruszeń i podlegają ochronie prawnej. Co to jest inspiracja? Jak skutecznie zabezpieczyć swoje projekty przed nieuczciwym naśladownictwem? Podczas warsztatów kierowanych do twórców i projektantów zostaną omówione te i wiele innych kwestii, które wiążą się z branżą kreatywną i mody.

***

Wioletta Kulińska jest adwokatem w warszawskim biurze kancelarii Magnusson. Jej praktyka koncentruje się na prawie własności intelektualnej, w szczególności na znakach towarowych, nieuczciwej konkurencji, prawach autorskich oraz ochronie danych osobowych. Reprezentuje podmioty w sporach o naruszenie praw autorskich, naruszenie marki, dóbr osobistych.

Natalia Dulkowska jest prawnikiem w warszawskim biurze kancelarii Magnusson. Jej doświadczenie zawodowe skupia się wokół prawa autorskiego, znaków towarowych i zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także strategii ochrony dóbr niematerialnych przedsiębiorców.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij