NEWSLETTER zapisz

Public relations w branży mody

Prowadzący: Marcin Świderek

Data: 19 października 2018 r. (piątek), godz. 14.00–17.00 (zapisy zakończone)

Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121

Liczba osób: 20

Jak nawiązywać relacje z mediami? Jak przebić się z dotarciem z kolekcją do dziennikarzy, blogerów, prasy i jak skutecznie rozpocząć współpracę z agencją PR?

W trakcie warsztatów prowadzonych przez Marcina Świderka będziecie mogli się dowiedzieć, jak nawiązać współpracę z dziennikarzami i jak budować relację z mediami. Przećwiczymy sposoby przygotowywania informacji prasowych i pakietu informacji dla prasy. Zgłębimy temat opisywania kolekcji i przedyskutujemy, w jaki sposób zorganizować półroczną strategię współpracy z mediami przy wejściu marki na rynek. Warsztaty przeznaczone są dla projektantów mody i twórców debiutujących marek odzieżowych.

***

Marcin Świderek – szef działu mody magazynów „Elle” i „Elle Man”. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w łódzkiej „Gazecie Wyborczej”. W 2007 roku zaczął pracę w magazynie „Viva” i „Viva!Moda”, którego w latach 2010-2011 był redaktorem prowadzącym. W roku 2011 odpowiadał za relaunch Fashion Magazine. W kolejnych latach szefował działom mody „Glamour”, a następnie „Harper’s Bazaar”. Udziela się również jako juror w konkursach, a także wykładowca i prowadzący warsztaty, między innymi podczas Art&FashionFestival. Autor niezliczonej ilości publikacji dotyczących trendów, światowych i polskich projektantów, a także zjawisk związanych z modą. Regularnie odwiedza światowe fashionweeki i największe wystawy poświęcone modzie.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij