NEWSLETTER zapisz

SOCIAL MEDIA X FASHION

Prowadzący: Anna Woźniak

Data: 16 października 2018, godz. 10.00–12.00 (zapisy zakończone)
17 października 2018, godz. 11.00–13.00 (zapisy zakończone)

Liczba osób: 10

Miejsce: sala kina 3D w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121)

W ostatnich latach technologia wpłynęła na zmianę modelu dokonywania zakupów. Wszystko – nawet najbardziej ekskluzywne marki – są na wyciągnięcie ręki, a personalizacja stała się standardem. Ta sama technologia daje wam niesamowite możliwości poznania waszych klientów.

Podczas warsztatu dowiecie się, kim jest wasz klient i jak go zdefiniować. Jak zaplanować jego Buyer’s Journey. Jak optymalizować strategie i jak dobrać media. Jak skutecznie ustawiać i targetować reklamy, by osiągnąć najlepsze efekty, i – w końcu – jak monitorować ruch na swoich profilach oraz jak tworzyć ciekawe, angażujące treści i kreacje.

Przyjrzymy się również wybranym praktykom social media w branży fashion.

***

Anna Woźniak – ukończyła studia w ramach International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej, specjalność Business & Technology: International Brand Management. Stypendystka MIBP PECO na Budapest University of Economic Sciences and Public Administration (Węgry) i University of Mannheim (Niemcy). Podczas ponad 10-letniego doświadczenia w marketingu, brandingu i komunikacji: tworzyła i odpowiadała za strategie marketingowe, BTL, kreacje, eventy, digital i social media w różnorodnych projektach zarówno online, jak i offline.

Międzynarodowe korzenie i ciekawość świata powodują, iż z łatwością łączy trendy społeczne, kulturowe i technologiczne, znajdując świeże insighty konsumenckie i pomysły na kreacje komunikacyjne. Od 2017 odpowiedzialna za strategię, markę i kanały komunikacji marketingowej w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij