NEWSLETTER zapisz

Warsztaty termotransferowe Fashion PrinTextile 2.0

Organizator: API.PL Sp. z o.o.

Miejsce:
Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi
ul. Wojska Polskiego 121 / foyer budynku głównego (parter)

Data:
16 października 2018, godz. 11:00-15:00
17 października 2018, godz. 10:00-15:00

Liczba osób: 10

API.PL zaprasza do udziału w praktycznych warsztatach termotransferowych Fashion PrinTextile 2.0. Udział w warsztatach to okazja do zapoznania się z technologiami i testowania urządzeń do druku, umożliwiających personalizację produktów tekstylnych.

Tematem przewodnim warsztatów jest „siła personalizacji” druku na tekstyliach. W ich trakcie zaprezentowane zostaną możliwości aplikowania oryginalnych projektów na pojedynczych egzemplarzach odzieży, uzyskiwane dzięki technologii termotransferu.

Prezentacje przeprowadzone będą z wykorzystaniem folii termotransferowych (FLEX, FLOCK, FLEX DIGITAL) w połączeniu z drukiem DTG (druk na produktach bawełnianych), drukiem ekosolwentowym (wydruki na foliach termozgrzewalnych) oraz drukiem sublimacyjnym (druk produktów poliestrowych). Pokazy odbędą się na urządzeniach marki EPSON – linia SureColor oraz urządzeniach i akcesoriach do termotransferu.

Warsztaty wzbogaci prezentacja pt. „Trendy w druku na tkaninie na sezon S/S 2019”, którą poprowadzi Michalina Szurgot, doktorantka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych możliwościami branży poligraficznej (sitodruk, DTG, sublimacja).

***

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego.
W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów,
a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij