NEWSLETTER zapisz

Współpraca z influencerami

Data warsztatu: 19 października 2018, godz. 11.00–13.00

Liczba osób: 50

Miejsce: sala kina 3D w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121)

Rekomendacja influencerów często jest skuteczniejsza niż wysokobudżetowa kampania reklamowa. Influencerzy, jako liderzy opinii, umiejętnie budują wokół siebie grupę lojalnych odbiorców – zwłaszcza tych z pokolenia digitalnatives. Oprócz skupienia się na tym, jak stworzyć unikalną, przyciągającą uwagę kampanię, w toku prac nie należy zapominać o tym, że podczas jej realizacji dochodzi do pewnego rodzaju zlecenia wykonania określonej pracy. Dlatego warto zadbać o kompleksowe zabezpieczenie sytuacji obu stron, zawrzeć umowę i jasno określić jej zakres prawny i obowiązki stron.

Umowa zlecenie czy o dzieło? Które zapisy są niezbędne? Przeniesienie praw autorskich czy licencja? Podczas warsztatów kierowanych do twórców i marketingowców zostanie kompleksowo omówione, jak zabezpieczyć swoje interesy i uniknąć niepotrzebnych niedomówień i konfliktów.

***

Wioletta Kulińska jest adwokatem w warszawskim biurze kancelarii Magnusson. Jej praktyka koncentruje się na prawie własności intelektualnej, w szczególności na znakach towarowych, nieuczciwej konkurencji, prawach autorskich oraz ochronie danych osobowych. Reprezentuje podmioty w sporach o naruszenie praw autorskich, naruszenie marki, dóbr osobistych.

Natalia Dulkowska jest prawnikiem w warszawskim biurze kancelarii Magnusson. Jej doświadczenie zawodowe skupia się wokół prawa autorskiego, znaków towarowych i zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także strategii ochrony dóbr niematerialnych przedsiębiorców.

***

Na warsztat obowiązują zapisy – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona!

Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.

Zapisy przyjmujemy mailowo: izabela.wojtyczka@lodzyoungfashion.com

W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatu.

Zgłaszając udział w warsztatach uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji warsztatów, zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zamknij