Data: 17.11.2023r., 14:00-15:30

Prowadzący: Wiktoria Nestoruk, Paweł Makosz

Miejsce: Akademickie Centrum Designu (ul. Księży Młyn 13/15), sala konferencyjna 1-18

Liczba uczestników: max 80 osób

Aby stworzyć markę modową „wystarczy” wiedza z dwóch obszarów – mody i biznesu. Jak się jednak okazuje, nieczęsto kreatywność i pasja idą w parze z umiejętnościami prowadzenia działalności, a co za tym idzie - obliczania kosztów, skalowania, a także trafnego inwestowania. Jednak nic nie jest niemożliwe. W rozmowie z redaktor naczelną LaMode.info, Wiktorią Nestoruk, oraz redaktorem naczelnym FashionBiznes.pl, Pawłem Makoszem, o tworzeniu własnych marek opowiedzą Jan Kardas, właściciel brandu Kardasjan, oraz Monika Łuczak, tegoroczna finalistka „Złotej Nitki”. Wiktoria Nestoruk – redaktor naczelna LaMode.info. Współpracowała z magazynem „Cosmopolitan”, „Rzeczpospolitą”, Avanti24 i „Fashion Biznesem”. Absolwentka filologii polskiej (UKSW) oraz prawa i zarządzania w sektorze mody (Uczelnia Łazarskiego). Szczególną uwagę przywiązuje do tematów związanych z semantyką ubioru, historią mody i kobiecością. W swoich działaniach stawia na jakość i kreatywność. Paweł Makosz – redaktor naczelny Fashionbiznes.pl. Wcześniej związany między innymi z redakcjami Pulsu Biznesu, TVN-u oraz Polskiego Radia. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Branża mody okazała się miejscem, w którym odnalazł on wspólny mianownik interesujących go światów sztuki i biznesu. Charakteryzuje go sumienność i dbałość o detale. ZAPISY Na panel obowiązują zapisy, które będziemy przyjmować do 15.11.2023 – decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę. Zapisy przyjmujemy mailowo: warsztaty@lodzyoungfashion.com W tytule wiadomości należy podać tytuł panelu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy. Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację.


Aby stworzyć markę modową „wystarczy” wiedza z dwóch obszarów – mody i biznesu. Jak się jednak okazuje, nieczęsto kreatywność i pasja idą w parze z umiejętnościami prowadzenia działalności, a co za tym idzie – obliczania kosztów, skalowania, a także trafnego inwestowania. Jednak nic nie jest niemożliwe. W rozmowie z redaktor naczelną LaMode.info, Wiktorią Nestoruk, oraz redaktorem naczelnym FashionBiznes.pl, Pawłem Makoszem, o tworzeniu własnych marek opowiedzą Jan Kardas, właściciel brandu Kardasjan, oraz Monika Łuczak, tegoroczna finalistka „Złotej Nitki”.

Wiktoria Nestoruk – redaktor naczelna LaMode.info. Współpracowała z magazynem „Cosmopolitan”, „Rzeczpospolitą”, Avanti24 i „Fashion Biznesem”. Absolwentka filologii polskiej (UKSW) oraz prawa i zarządzania w sektorze mody (Uczelnia Łazarskiego). Szczególną uwagę przywiązuje do tematów związanych z semantyką ubioru, historią mody i kobiecością. W swoich działaniach stawia na jakość i kreatywność.

Paweł Makosz – redaktor naczelny Fashionbiznes.pl. Wcześniej związany między innymi z redakcjami Pulsu Biznesu, TVN-u oraz Polskiego Radia. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Branża mody okazała się miejscem, w którym odnalazł on wspólny mianownik interesujących go światów sztuki i biznesu. Charakteryzuje go sumienność i dbałość o detale.

ZAPISY
Na panel obowiązują zapisy, które będziemy przyjmować do 15.11.2023 – decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.
Zapisy przyjmujemy mailowo: warsztaty@lodzyoungfashion.com
W tytule wiadomości należy podać tytuł panelu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację.