Data: 18.11.2023r., 13:30-15:00

Prowadzący: Paweł Kalata, Olga Lemańska, Eliza Radomska

Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego (ul. Wojska Polskiego 121), Biblioteka

Liczba uczestników: max 80 osób

Na warsztat obowiązują zapisy (więcej informacji poniżej)


Olga Lemańska – jestem od 10 lat związana z branżą mody, wykładam w Akademii Biznesu i Prawa Mody Uczelni Łazarskiego. Pracuję jako brand manager marek: Twinset, MMC Studio, Mariusz Przybylski, Maison Misaga – w multibrandowej z agencji modowej GPoland. W swojej pracy koordynuję rozwój sektora mody premium na polskim rynku, ze szczególnym uwzględnieniem wzrostu udziału polskich marek w hurtowym kanale sprzedaży. Kiedy nie jestem przy komputerze bądź nie biegam na spotkania z polskimi projektantami, dbam o kondycję na korcie tenisowym. Jestem miłośniczką włoskiej kuchni, australijskiej kultury i amerykańskiego kina z lat 90.

Paweł Kalata – od ponad 8 lat związany z Agencją Multibrandową GPoland, w której odpowiada za dystrybucję i rozwój marek z grupy Giorgio Armani. W 2017 roku wprowadzał na rynek polski najmłodszą linię z grupy – Armani Exchange, która stała się dzisiaj jedną z wiodących marek w swoim segmencie cenowym. W swojej karierze współpracował z takimi globalnymi korporacjami jak Inditex, H&M i Peek&Cloppenburg, dzięki którym zdobywał szeroką wiedzę o zarządzaniu produktem na rynkach zagranicznych. Dziś stawia sobie za cel modę zrównoważoną i edukację w tym zakresie.

Eliza Radomska – z branżą mody jestem związana od pierwszych kroków w swojej karierze zawodowej. Po ukończeniu studiów, m.in. podyplomowych studiów zarządzania sprzedażą na UW, z ramienia firmy GPoland rozpoczęłam pracę nad rozwojem sprzedaży włoskich marek premium na polskim rynku, w tym nadbudowaniem strategii rozwoju marki PINKO. Uczestniczę w meetingach przedstawicieli marek premium z rożnych krajów Europy i świata, warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez marki we Włoszech. Wymiana doświadczeń i ustawiczne zdobywanie wiedzy m.in. o funkcjonowaniu PINKO na rynkach zagranicznych są dla mnie źródłem inspiracji do podejmowania nowych, odważnych kroków w pracy nad kontynuowaniem rozwoju sprzedaży w Polsce. Wolne chwile najchętniej spędzam na podróżach organizowanych na własną rękę oraz spotkaniach z bliskimi. Cieszę się, jeśli ten czas może wypełniać również smakowanie różnorodnej kultury i sztuki.

ZAPISY
Na warsztaty obowiązują zapisy, które będziemy przyjmować do 15.11.2023 – decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.
Zapisy przyjmujemy mailowo: warsztaty@lodzyoungfashion.com
W tytule wiadomości należy podać tytuł warsztatów, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację warsztatów.