Data: 17.11.2023r., 10:00-11:30

Prowadzący: Marcin Świderek

Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego (ul. Wojska Polskiego 121)

Liczba uczestników: 50 osób

Na wykład obowiązują zapisy (więcej informacji poniżej)


Kolekcje, zjawiska, castingi, liczby, dane. Jak je czytać? Jak przełożyć je na kolekcję lub potrzeby własnej marki? Analiza raportu w trendach na wiosnę 2024 roku. Marcin Świderek: dziennikarz mody, wicenaczelny i szef działu mody magazynu „Elle”. Doświadczenie zdobywał w takich tytułach jak „Viva!” i „Viva! Moda”, „Fashion”, „Glamour” oraz „Harper’s Bazaar”, gdzie również pełnił funkcję szefa działu mody. Gościnny wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Stały juror konkursów dla projektantów Łódź Young Fashion, KTW Fashion Week i Cracow Fashion Week.

Marcin Świderek – dziennikarz mody, wice naczelny i szef działu mody magazynu Elle. Doświadczenie zdobywał w takich tytułach jak Viva! i Viva! Moda, Fashion, Glamour oraz Harper’s Bazaar, gdzie również pełnił funkcję szefa działu mody. Gościnny wykładowca na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Stały juror konkursów dla projektantów Łódź Young Fashion, KTW Fashion Week i Cracow Fashion Week.

ZAPISY
Na wykład obowiązują zapisy, które będziemy przyjmować do 15.11.2023 – decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona!
Obowiązuje indywidualny tryb zgłoszeń – z jednego adresu e-mail można zapisać tylko jedną osobę.
Zapisy przyjmujemy mailowo: warsztaty@lodzyoungfashion.com
W tytule wiadomości należy podać tytuł wykładu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
Wiadomość zwrotna będzie zawierać informację o wprowadzeniu na listę uczestników oraz dokładną lokalizację wykładu.